ANA DE ARMAS’IN YÜKSEK İHTİŞAM ANI

0 1.111

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Blonde’dan Ana de Armas, Altın Küre kırmızı halısında bir Marilyn anı yaşamadı; geceyi kendisine ait kılmayı seçti. 34 yaşındaki aktris, önü boyunca uzanan ışıltılı, gümüş işlemeli bir Louis Vuitton görünümüyle boy gösterdi. Saçlarını düz ve doğal şekillendirdi. Pembe dudağıyla makyajı hafifti.

De Armas, Netflix’in tartışmalı biyografisinde Marilyn Monroe olarak rol alıyor ve bu gece Drama Dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülüne aday gösteriliyor.


De Armas, bir röportajda rolü üstlenmeden önce Monroe hakkında aslında pek bir şey bilmediği hakkında konuştu. “Marilyn’in gerçekten farkında değildim” dedi. “Birkaç filmini izlemiştim ve onun bir aktris olduğunu biliyordum ama bundan daha derin bir şey değildi.” Yine de sette Monroe’nun kendi filmlerinden gerçek sahneleri taklit etmesi gerektiğinde ikon hakkında elinden geldiğince çok şey öğrendi ve özümsedi.

“Blonde’da onun oynadığı filmlerden pek çok sahneyi yeniden yarattık” dedi. “Hepsini birkaç kez gördüm; yeniden yarattıklarımızı tekrar tekrar izledim. Yönetmen Andrew, çok titiz ve detaycı. Sette iki monitör vardı, biri Marilyn’le gerçek sahneyi oynuyordu, biri de bizimle. Her şeyi yerinde yapmak zorundaydık, yoksa devam etmeyecekti. Çok fazla baskı vardı, ama aynı zamanda çok eğlenceliydi. O sahneleri yapmak akıllara durgunluk veriyordu; çok özel ve biraz gerçeküstü hissettirdi.”

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.