JENNA ORTEGA, KIRMIZI HALI CAZİBESİNİ KUCAKLIYOR

0 845

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Wednesday yıldızı Jenna Ortega, bu geceki Altın Küre’de ilk kez aday gösterildi. Yıldız, özel gece için gotik moda maratonuna ara verdi ve bunun yerine Yunan tanrıçası stilini seçti.

Ortega, son derece başarılı olan ve ikinci sezonu yenilenen Netflix dizisindeki performansıyla Müzikal veya Komedi Dizisi En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi.

Kırmızı halıda Ortega, ten rengi bir Gucci elbisesi giyerek poz verdi. Artık koyu kahve olan saçları aşağıya doğru taranmış ve uçları kıvrılmıştı.


Jenna, görünümünü Tiffany & Co. mücevherleriyle süslendi. Katmanlı gümüş kolyeler Gen-Z stiliyle uyumluydu. Birden fazla ödül sunmak için sahneye çıktığında Altın Küre sahne ışıkları altında mücevherler parıldadı.


Jenna, Kasım ayının sonunda Netflix’teki Wednesday çalışması, ikonik Addams Ailesi rolüne adım atmanın ve genç bir Latin aktris olarak kendi dokunuşunu yapmanın nasıl hissettirdiği hakkında konuştu.

Ortega, “Genç Latin insanlara ekranda ilişki kurabilecekleri birini vermek ve onlara özsaygıyı veya karakterlerde ilişkilendirilebilirlik ve rahatlığı artırmak çok özel ve çok harika” dedi. “Ama Wednesday, aynı zamanda herkes içindir. Herkes kendini herkeste görebilmeli.”

Ortega, Wednesday karakterini oynamanın kendisi için hem sette hem de set dışında özgürleştirici bir deneyim olduğunu söyledi. “Çok özgürleştirici, tatmin edici bir deneyimdi çünkü umursamak zorunda değilsin. Moraliniz bozuksa ve yüzünüz asıksa önemli değil” dedi. “Kimseyi memnun etmek için dışarıda değil. Ki, eskiden insanları çok memnun eden biri olarak gerçekten saygı duyuyorum.”

Ortega, prömiyerinden kısa bir süre sonra, 29 Kasım’da Instagram’da dizinin başarısını kısaca yansıttı. “Doğru kelimeler olup olmadığını bile bilmiyorum” diye yazdı. “İzlediğiniz için herkese teşekkürler.”

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.