MARGOT ROBBIE’NİN ALTIN KÜRE ELBİSESİ 750 SAATTE YARATILMIŞ

0 1.164

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Margot Robbie, 2023 ödül sezonuna Altın Küre’de Chanel tarafından özel olarak hazırlanmış tatlı pembe bir görünümle başladı. Fransız moda evine göre, Chantilly dantel ve payetler, boncuklar ve tüylerle süslenmiş ipek tülden oluşan uçuk pembe boyundan bağlamalı elbise, 30.000 işleme unsuru içeriyordu ve yaratılması 750 saat sürdü.

Robbie, Chanel Haute Couture elbisesini, doğal dalgalı ve açık sarı saçları ile şekillendirilmişti. Makyajını minimal tuttu, koyu tonda dudağının patlamasına izin verdi.


“Babylon”daki rolüyle Müzikal veya Komedi Sinema Filminde En İyi Kadın Oyuncu dalında aday gösterilen Robbie, stiline yakasına iğnelenmiş 18 karat beyaz altın ve pırlanta broş ve halka küpeler dahil olmak üzere Chanel aksesuarlarını ekledi.


Robbie, en son filmi Babylon’u tanıttığı için ödül sezonu turunun müdavimi olacak gibi görünüyor. Bu hafta yayınlanan bir röportajda Robbie, gerçek hayattaki Clara Bow’a dayanan “vahşi” karakteri Nellie LaRoy’u oynamanın kendi eğlenceyi seven ruhu göz önüne alındığında onun için hiç de zor olmadığından bahsetti. “Deli bir kızı oynamak benim için zor değil” dedi gülerek.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.